Міський туризм

Освітня програма: Урбаністика та міське планування

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Міський туризм
Код дисципліни
ОК 10
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Набуття знань та розуміння предметної області і професійної діяльності у галузі міського туризму; здатності застосовувати знання у практиці планування міського розвитку; здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця у загальній системі знань про міста та у розвитку міст, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування курсів «Суспільна географія». 2) володіння навичками роботи з картографічними джерелами, комп’ютерними програмами MS Word, MS Excel.
Зміст навчальної дисципліни
Викладаються основи туризму, його види, складові туристичної індустрії, вивчається сервісне забезпечення дозвілля та виробничо-обслуговуюче забезпечення міського туру, управління якістю туристичного продукту, розглядається архітектура, як важлива складова міського туризму, а також регіональні традиції ландшафтного мистецтва у формуванні міського середовища, подається інформація про туристичні рейтинги міст світу та України, об’єкти ЮНЕСКО, розташовані у містах, а також міста-музеї.
Рекомендована та необхідна література
1. Глибовець В. Рекреаційно-туристичні ресурси столиць Європи: монографія. Київ: Прінт-сервіс, 2014. 172 с. 2. Глибовець В., Нич Т. Міський туризм: навчально-методичний комплекс забезпечення викладання навчальної дисципліни. Київ: Логос, 2019. 48 с. 3. Мальська М., Худо В., Занько Ю. Організація туристичного обслуговування: підручник. К.: Знання, 2011. – 275 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, семінар, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
У курсі передбачено 2 тематичні частини. Заняття проводяться у вигляді лекцій та семінарських занять. Завершується дисципліна заліком. Семестрове оцінювання: кількість балів, що студент отримує протягом семестру є сумою балів, що були отримані при оцінюванні роботи на семінарських заняттях та виконанні тематичних контрольних робіт. Організація оцінювання: Робота на семінарських заняттях оцінюється по завершенню, відповідно до графіку проведення семінарських занять. Впродовж семестру проводяться тематичні контрольні роботи у вигляді тестів після завершення розгляду відповідних тематичних частин.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Вікторія Леонідівна Глибовець
Економічної та соціальної географії
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Економічної та соціальної географії
Географічний факультет