Вища математика (1,2 семестр)

Освітня програма: Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
Вища математика (1,2 семестр)
Код дисципліни
ОК 08
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
14
Результати навчання
В результаті вивчення цієї дисципліни студент повинен знати передбачені програмою дисципліни поняття та факти (формули, теореми) та розуміти їх смисл, а також вміти розв’язувати передбачені програмою задачі. Це основні поняття та методи математичного аналізу, аналітичної геометрії, лінійної алгебри, теорії диференціальних рівнянь та теорії ймовірностей.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальна дисципліна «Вища математика» передбачає знання математики відповідно до програми загально-освітньої школи. При цьому найважливішим є знання властивостей та графіків основних елементарних функцій, а також здатність до систематичної напруженої роботи
Зміст навчальної дисципліни
Розглядаються наступні розділи математичного аналізу: диференціальне та інтегральне числення дійсних функцій однієї та декількох змінних; функціональні та степеневі ряди; невласні інтеграли та інтеграли з параметром; ряди Фур’є та інтеграл Фур’є; криволінійні та поверхневі інтеграли, а також елементи теорії поля. Також розглядаються основи векторної алгебри та аналітичної геометрії, лінійна алгебра, теорія диференціальних рівнянь та основи теорії ймовірностей.
Рекомендована та необхідна література
1. Радченко О.М. Основи математичного аналізу: границя, похідна та інтеграл функцій однієї змінної; похідні функцій декількох змінних – К: КНУ, 2017 2. Радченко О.М. Основи математичного аналізу: ряди та інтеграли з параметром; кратні, криволінійні та поверхневі інтеграли. – К: КНУ, 2017 3. Демидович Б.П. Сборник задач и упражнений по математическому анализу Додаткова 4. Ляшко И.И., Боярчук О.К., Гай Я.Г., Голавач Г.П. Справочное пособие по математическому анализу (в 2-х т) – К: Вища школа (будь-яке видання).
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійні та контрольні роботи, консультації, іспити.
Методи та критерії оцінювання
Контроль та оцінювання результатів навчання здійснюється за модульно-рейтинговою системою. Зокрема, підсумкова 100-бальна оцінка отримується за накопичувальною системою як сума балів за поточну роботу (тобто за всі передбачені програмою модулі (розділи) дисципліни та за колоквіум) та балів за підсумковий письмовий іспит.
Мова викладання
українська