Курсова робота з теоретичної і практичної філософії
Освітня програма: ОПП Філософія 2020. Денна форма навчання.
Структурний підрозділ: Філософський факультет
Назва дисципліни
Курсова робота з теоретичної і практичної філософії
Код дисципліни
ДВВ.03
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
ПРН 2. Розуміти розмаїття та специфіку філософських дисциплін, знати філософську термінологію. ПРН 3. Знати основні етапи, напрямки в історії світової та вітчизняної філософії. ПРН 4. Аналізувати та коментувати літературу з філософської, соціокультурної та загальногуманітарної проблематики. ПРН 8. Мати обізнаність у головних філософських методах і підходах, розуміти етико-практичну значущість філософського знання. ПРН 10. Мати навички реферування,
систематизованого огляду та порівняльного аналізу філософської та загальнонаукової літератури.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. До початку написання курсової роботи студенти мають знати проблематику теоретичної і практичної філософії, основні філософські поняття та категорії.
2. Вміти ставити конкретні цілі і завдання та реалізовувати їх за допомогою обраних підходів та методів.
3. Володіти елементарними навичками здійснення аналітично-пошукової роботи; обґрунтовувати цілі та напрямки досліджень, збирати та інтерпретувати наукову
інформацію,
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота є невід’ємною частиною процесу набуття компетентностей, у ході підготовки роботи та під час її публічного захисту студенти мають продемонструвати здобуті знання, вміння і практичні навички, способи мислення, професійні, світоглядні і громадянські якості. У процесі підготовки курсової роботи у студента закріплюються здатності до критичного мислення, навички генерування нового знання, розвивається звичка до самостійної сумлінної праці, посилюються вміння щодо організації та реалізації дослідницької діяльності у царині філософії. Публічний захист на кафедрі, за якою виконувалася робота, дає досвід, необхідний у подальшій професійній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Закон України про вищу освіту. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text 2. Міжнародні стилі цитування та посилання в наукових роботах: методичні рекомендації / автори-укладачі О. Боженко, Ю. Корян, М. Федорець. Київ: УБА, 2016. 3. Положення про систему виявлення та запобігання академічного плагіату у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 02.03.2020, протокол №8). 4. Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 07.05.2018, протокол №10).
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки – результати навчання (знання 1.1 – 1.2), що складає 30% від загальної оцінки та оцінювання практичної підготовки – результати навчання (вміння 2.1-2.3); (комунікація 3.1-3.3); (автономність та відповідальність 4.1-4.3), що складає 70% загальної оцінки. Підсумкова оцінка курсової роботи: мінімум - 60 балів, максимум - 100 балів.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни