Курсова робота з історії релігії
Освітня програма: ОПП Релігієзнавство 2020
Структурний підрозділ: Філософський факультет
Назва дисципліни
Курсова робота з історії релігії
Код дисципліни
ОК.02
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Ефективно працювати з інформацією з різних джерел, критично її аналізувати, інтерпретувати, класифікувати, систематизувати з метою розв’язання релігієзнавчих проблем.
Мати навички застосування предметних знань з релігієзнавства з метою аналізу актуальних суспільних проблем.
Мати навички виконання наукових досліджень у галузі релігієзнавства у складі групи, оцінювати їх результати і аргументувати висновки за результатами досліджень.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. До початку написання курсової роботи студенти мають знати теоретичний зміст предметної області: систему релігієзнавчих ідей, підходів, концепцій, теорій, поняття та принципи релігійних явищ і процесів.
2. Вміти збирати, систематизувати, аналізувати та інтерпретувати інформацію щодо релігійних процесів, практик та явищ; прогнозувати перспективи розвитку феноменів та процесів релігійної сфери в сучасному світі.
3. Володіти навичками наукового дослідження та управління інформацією; критичного ставлення та прогнозування стосовно політичних, економічних, релігійних подій та явищ; використання іншомовних фахових релігієзнавчих інформативних джерел.
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота з історії релігій є невід’ємною частиною процесу здобуття освіти і покликана інтегрувати науковий, освітній і виробничий чинники в навчальному процесі. У ході підготовки курсової роботи та під час диференційованого заліку студенти мають продемонструвати здобуті знання, вміння і практичні навички, способи мислення, професійні, світоглядні і громадянські якості. Йдеться про набуття компетентностей, володіння якими студент засвідчує на певному рівні навчання. У процесі виконання курсової роботи у студента закріплюються здатності до критичного мислення, розвивається звичка до самостійної сумлінної праці на основі самопримусу, посилюються вміння щодо організації та реалізації дослідницької діяльності у галузі релігії.
Рекомендована та необхідна література
1. Про вищу освіту : Закон України від 01.07.2014 р. № 1556-VII //Відомості Верховної Ради. 2014. № 37–38. Ст. 2004.
2. Положення про систему виявлення та запобігання академічного плагіату у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою
радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 02.03.2020, протокол №8). URL: http://senate.univ.kiev.ua/?p=1352.
3. Положення про організацію освітнього процесу у Київському університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 07.05.2018, протокол №10). Київ : ВПЦ «Київський університет», 2018. 112 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Підсумкова оцінка з дисципліни: 60/ 100 балів.
Мова викладання
українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни