Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)

Освітня програма: Освітньо-професійна програма «Урядування у сфері національної безпеки» - заочна форма

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби

Назва дисципліни
Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)
Код дисципліни
ОК.3
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
17
Результати навчання
ПРН 5 Вільно спілкуватися іноземною мовою у межах потреби своєї професійної діяльності. ПРН 6 Вміти адаптовуватись до нових викликів та дій у певних ситуаціях. ПРН 14 Вміти читати й розуміти фахову іншомовну літературу, використовуючи її у соціальній і професійній сферах, а також демонструвати культуру мислення та виявляти навички щодо організації культурного діалогу з іноземними партнерами на рівні, необхідному для професійної діяльності.
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів України та достатній рівень сформованості іншомовної комунікативної компетентності відповідно до Державного стандарту базової та повної середньої освіти та Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» для студентів ОКР «Бакалавр» першого-четвертого років навчання рівня B1-В2 галузі знань 25 Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону за спеціальністю 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) викладається в I-VІI семестрах в обсязі – 510 год. (17 кредитів ECTS) зокрема: практичні – 234 год, самостійна робота – 276 год. Завершується дисципліна у IІ, IV, VI семестрах заліком, у I, IІІ, V семестрах – проміжним контролем, у VII семестрі – іспитом.
Рекомендована та необхідна література
1. Андросюк Г.Л., Назаренко О.І., Цепко Т.А. Politics: Basic Issues. К.: КНУ, 2017. 230 с. 2. Beck R. World History : Patterns of Interaction / Roger B. Beck, Linda Black, Larry S. Krieger, Phillip C. Naylor, Dahia Ibo Shabaka. McDougal Littell, 2009. 1312 p. 3. Biays J. Along These Lines : Writing Paragraphs and Essays / John Sheridan Biays, Carol Wershoven. Boston : Pearson Education, 2016. 639 p. 4. Hague R., Harrop M., McCormick J. Political Science: A Comparative Introduction: 8th Editon. L.: Palgrave, 2016. 366 p.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: практичні заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: робота на практичному занятті, написання есе, презентації, короткі лексико-граматичні тести та модульна контрольна робота.
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання за умови заліку Залік оцінюється максимум у 100 і становить 20% підсумкової результуючої суми балів за семестр і в залікову відомість вноситься оцінка за 20-бальною системою (результат заліку), викладач переводить оцінки із стобальної системи в 20-бальну і вносить цю оцінку у відомість.
Мова викладання
англійська