Професійна та корпоративна етика

Освітня програма: Міжкультурна германістика (німецька та англійська мови)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Професійна та корпоративна етика
Код дисципліни
ОК 10
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН 4. Оцінювати й критично аналізувати соціально, особистісно та професійно значущі проблеми і пропонувати шляхи їх вирішення у складних і непередбачуваних умовах, що потребує застосування нових підходів та прогнозування. ПРН 5. Знаходити оптимальні шляхи ефективної взаємодії у професійному колективі та з представниками інших професійних груп різного рівня. ПРН 12. Дотримуватися правил академічної доброчесності.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
До початку вивчення цього курсу студенти мають знати основні етапи та характеристики історико-культурного процесу, місце етики серед філософських наук.
Зміст навчальної дисципліни
Завдання курсу: надати студентам цілісне розуміння кола проблематики професійної та корпоративної етики за професійним спрямуванням, специфіки методів етико-прикладних досліджень та етичних суджень й уміння їх використовувати у вирішенні конкретних аналітичних і дослідницьких завдань щодо моральних колізій у професійній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
Етика. Естетика.: навч.посібник. / за наук. ред..Панченко В.І. – К.: «Центр учбової літератури», 2014 – 432 с. Основи корпоративної культури / Ломачинська І.М., Рихліцька О.Д., Барна Н.В.; за ред.. І.М.Ломачинської. - К.: Університет «Україна», 2011. – 281 с. Прикладна етика. Навч.посібник / За наук.ред. Панченко В.І. – К.: «Центр учбової літератури», 2012. – 392 с. Професійна та корпоративна етика: навч. посіб. / за ред. В.І. Панченко. – К: 2019 ВПЦ «Київський університет», 2019.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Навчальні заходи протягом семестру: завдання, які виконуються у процесі самостійної роботи; усні відповіді доповнення на семінарських заняттях участь у дискусіях і обговореннях на лекціях написання есе (лекційний модуль).
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання семестрової роботи: 1. Усна відповідь, доповнення, участь у дискусіях на лекціях і семінарах: РН1.1-1.3, 2.1-2.5, 3.1-3.3, 4.1-4.6 – 36/60 балів. 2. Есе: РН1.1-1.4, 2.1, 2.3-2.5, 3.1-3.3, 4.1-4.3, 4.5, 4.6 – 12/20 балів. 3. Підсумкова контрольна робота – 20 балів
Мова викладання
українська