Іноземна мова. Практичний курс (1 семестр)

Освітня програма: Етнокультурологія з поглибленим вивченням іноземної мови

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Іноземна мова. Практичний курс (1 семестр)
Код дисципліни
ОК.40
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН 3. Створювати логічно і структурно організовані тексти з питань етнокультурології, відповідно до спеціалізації. ПРН 14. Вести публічну дискусію та підтримувати діалог з питань української культури з фахівцями та нефахівцями. ПРН 15. Вільно спілкуватися з професійних питань усно та письмово державною та іноземними мовами з урахуванням мети спілкування та соціокультурних особливостей його контексту.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
особливості англійської мови як цілісної системи; специфіку морфологічної організації сучасної англійської мови; специфіку синтаксичної організації сучасної англійської мови, зокрема, структуру простих речень. 2. Уміти: продукувати підготовлені чи непідготовлені монологічні та діалогічні висловлювання, що підсумовують та/або доповнюють зміст почутого чи побаченого; застосовувати ефективні навчальні стратегії у читанні та аудіюванні; висловлювати власну думку щодо прочитаного або почутого, надавати аргументацію; порівнювати та протиставляти думки тощо; використовувати попередньо вивчені граматичні структури у мовленнєвих ситуаціях повсякденного та академічного спілкування; відтворювати граматичні явища в навчальному перекладі на рівні висловлювання чи низки висловлювань, об’єднаних комунікативною ситуацією.
Зміст навчальної дисципліни
Іноземна мова. Практичний курс (1 семестр) – це перша частина комплексної дисципліни, що є складовою процесу підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Етнокультурологія з поглибленим вивченням іноземної мови». Дисципліна покликана удосконалити соціокультурну, мовленнєву, професійну та когнітивну компетентності майбутніх етнокультурологів. Важливим завданням дисципліни є формування навичок та вмінь усного і писемного мовлення для застосування їх у вирішенні професійних завдань та в повсякденному житті. Особливістю дисципліни є інтегроване навчання вмінь та навичок усного і писемного мовлення з послідовним удосконаленням кожного окремого виду мовленнєвої діяльності, а саме: аудіювання, говоріння, читання й письма. Мета дисципліни – удосконалити соціокультурну, мовленнєву та професійну компетентності студентів та підвищити ефективність комунікації англійською мовою.
Рекомендована та необхідна література
A way to Success. English Grammar for University Students. Year 1. (Students’ book) / Н. В. Тучина, Ю. В. Невська, Я. Ю. Сазонова, І. В. Жарковська, В. В. Перлова; худож-оформлювач М. О. Артеменко. – Харків: Фоліо, 2010. – 208p. Campbell R. & Tennant A. Global Upper-Intermediate Workbook with key. Macmillan Publishers Limited, 2012. – 102 p. Clandfield L. & Jeffries A. Global Upper-Intermediate Coursebook with Class CDs. – Macmillan Publishers Limited, 2012. – 166 p. Dooley J. & Evans V. Grammarway 4 – Newbury: Express Publishing. – 278 p. Hancock C. Meaning-centered Grammar. – London: Equinox Publishing Ltd., 2005. – 260 p. Hughes R. Exploring Grammar in Writing. – Cambridge: Cambridge University Press, 2006. – 168 p. Watkins F. Global Upper-Intermediate Teacher’s book with Teacher’s Resource Disc. – Macmillan Publishers Limited, 2012. – 165 p.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Форми роботи: практичне заняття, самостійна робота, робота в групах, робота в парах. Методи: лекція, самостійна робота, дискусія, проектні технології, інтерактивні технології, технологія “портфоліо”.
Методи та критерії оцінювання
Залік Семестрове оцінювання: Підсумкове оцінювання у І-му семестрі проводиться у формі заліку: максимальна кількість балів на заліку – 20 балів, мінімальна кількість балів (позитивна оцінка), які додаються до семестрових – 40 бали; Студент допускається до семестрового оцінювання за умови, якщо виконує усі практичні роботи, 4 модульні контрольні роботи, в цілому отримавши не менше 40 балів. Семестрову підсумкову оцінку формують бали, отримані студентом у процесі виконання заявлених видів та форм навчання, та бали, отримані на іспиті, максимальний розподіл здійснюється за таким алгоритмом: 80 балів (80%) – семестровий контроль і 20 балів (20%) – залік).
Мова викладання
Англійська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни