Англійська мова (2 семестр, 1 курс)

Освітня програма: Мова і література гінді та переклад, англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Англійська мова (2 семестр, 1 курс)
Код дисципліни
ННД.16
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН 1. Вільно спілкуватися з професійних питань із фахівцями та нефахівцями державною та іноземними (гінді та англійською) мовами усно й письмово, використовувати їх для організації ефективної міжкультурної комунікації. ПРН 10. Знати норми літературної гінді та англійської мов та вміти їх застосовувати у практичній діяльності. ПРН 11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною та іноземними (гінді та англійською) мовами. ПРН 14. Використовувати англійську мови в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя. ПРН 17. Збирати, аналізувати, систематизувати й інтерпретувати факти мови й мовлення й використовувати їх для розв’язання складних задач і проблем у спеціалізованих сферах професійної діяльності та/або навчання.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати: правила побудови речень, фраз і понадфразових єдностей, пов'язаних з найбільш передбачуваними ситуаціями залучаючи репертуар граматичних структур; володіти 1500 лексичних одиниць, частина з яких являє собою стійкі вислови, ідіоми, фразові дієслова; вивчений словниковий матеріал повинен сприяти розумінню основного змісту чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані у навчанні, описі дозвілля; забезпечити вирішення більшості проблем під час перебування у іноземній країні. Уміти: сприймати основну інформацію та ідеї повсякденного життя, а також ті, що регулярно зустрічаються під час навчання, подорожі , відпочинку тощо; спілкуватися у більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожі в іноземних країнах; складати зв'язне повідомлення на теми, які знайомі, а також на ті, що відносяться до особистих інтересів; описувати враження, події, мрії, надії і прагнення, викладати і обґрунтувати свою думку та плани.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни — забезпечити формування в студентів комунікативної компетентності (мовної, мовленнєвої та лінгвосоціокультурної) у сферах повсякденного спілкування в усній і письмовій формах та досягнення ними рівня володіння англійською мовою В1+-В2 згідно із «Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти: викладання, навчання, оцінювання» (2001).
Рекомендована та необхідна література
1. Cambridge Grammar of English: A Comprehensive Guide. Cambridge: Cambridge University Press, 2007. 2. Campbell, Robert & Tennant, Adrian. Global Upper-Intermediate Workbook with key. Macmillan Publishers Limited, 2012. 3. Campbell, Robert and Moore, Julie. Global Advanced. Workbook with key. Macmillan Publishers Limited, 2012. 4. Clandfield, Lindsay and Jeffiies, Amanda. Global Advanced Couisebook with Class CDs. Macmillan Publishers Limited, 2012. 5. Clandfield, Lindsay & Jeffries, Amanda. Global Upper-Intermediate Coursebook with Class CDs. Macmillan Publishers Limited, 2012. 6. Felicity O'Dell Michael McCarthy. English Collocations in Use Second Edition Advanced with answer key. Cambridge University Press, 2017.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Навчання відбувається у вигляді практичних занять та самостійної роботи студентів, яка передбачає підготовку до усних відповідей, письмових і тестових завдань, презентацій, модульних контрольних робіт.
Методи та критерії оцінювання
Упродовж семестру оцінювання здійснюється відповідно до визначених видів робіт та форм контролю. Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Студенти, які набрали мінімально позитивну кількість балів – 60, отримують – "зараховано". Студенти, які не набрали мінімально позитивну кількість балів – 60, отримують – "незараховано". Студентам, які за семестр набрали сумарно менше ніж 60 балів, для складання заліку необхідно скласти матеріал за темами, за якими виникла заборгованість, у вигляді написання самостійних робіт.
Мова викладання
Українська, англійська