Друга тюркська мова: інтерактивні методи навчання

Освітня програма: Турецька мова і література та англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Друга тюркська мова: інтерактивні методи навчання
Код дисципліни
ДВС 2.07
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
РН 3. Знати та розуміти принципи, форми, сучасні методи, методичні прийоми навчання предмета в закладах загальної середньої освіти (рівень базової середньої освіти). РН 10. Здатний проектувати психологічно безпечне й комфортне освітнє середовище, ефективно працювати автономно та в команді, організовувати співпрацю учнів та комунікацію з їхніми батьками. РН 18. Здатний до прийняття ефективних рішень у професійній діяльності та відповідального ставлення до обов’язків, мотивування людей до досягнення спільної мети. РН 26. Здатний використовувати інновації у професійній діяльності, визначати умови та ресурси професійного розвитку впродовж життя. РН 28.1. Здатний до формування в учнів компетентностей з інтерактивних методів та комунікативно-ігрових технологій у навчанні турецької мови в школі.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішне опанування фахових дисциплін під час навчання на першому й другому курсах бакалаврату. 2. Оглядове володіння матеріалом з методики викладання іноземних мов, вікової педагогіки й психології. 3. Знання англійської мови на рівні, достатньому для сприйняття автентичних матеріалів з пропонованої дисципліни, для практичного застосування набутих під час вивчення дисципліни навичок і вмінь.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Інтерактивні методи навчання англійської мови в початковій школі» є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем ОС «Бакалавр» з напряму підготовки «014» «Середня освіта», освітньої програми «Турецька мова і література та англійська мова». Предметом вивчення є інтерактивні методи навчання другої тюркської мови мови. Зазначена дисципліна є однією з вибіркових дисциплін методологічного напрямку у навчальному процесі бакалаврату, разом із тим логічним продовженням профільних предметів, які входять до циклу підготовки студентів-тюркологів за ОС «Бакалавр», а саме «Методика викладання турецької мови та літератури», «Загальна і вікова педагогіка», «Психологія учнів середньої школи».
Рекомендована та необхідна література
1. Біда О. А. Застосування інтерактивних технологій у навчанні молодших школярів: Методичний посібник для вчителів початкової школи / О. І. Пометун, Л. В. Пироженко, О. А. Біда. Тернопіль : Навчальна книга Богдан, 2011. 304 с. 2. Гін А.. Безкровна атака: Технологія проведення навчального мозкового штурму: [Цікава і проста форма навчальної діяльності] / А. Гін // Завуч (Перше вересня). 2000. С. 7-11. Жук Ю.О. Проблеми формування інформаційного середовища навчального закладу[Електронний ресурс] / Ю. О. Жук, О. І. Вольневич // Інформаційні технології і засоби навчання. Вип.1. 2006. Режим доступу:http://www.nbuv.gov.ua/ejoumals/ITZN/em1/emg.html. Загол. з екрану. 4. Коваленко О. Концептуальні зміни у викладанні іноземних мов у контексті трансформації іншомовної освіти / О. Коваленко // Іноземні мови в навчальних закладах. Педагогічна преса, 2003. С. 4-10.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекційні заняття ,семінарські заняття, самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки, що складає 50% від загальної оцінки та оцінювання практичної підготовки, що складає 50% загальної оцінки. Оцінювання семестрової роботи: Модуль І: 1. Доповідь: 9 - 15 балів. 2. Відповіді на семінарських заняттях: 9 - 15 балів. 3. Модульна контрольна робота: 6 - 10 балів. Модуль ІІ: 1. Доповідь: 9 - 15 балів. 2. Відповіді на семінарських заняттях: 9 - 15 балів. 3. Модульна контрольна робота: 6 - 10 балів. 4. Підсумкова контрольна робота: 12 - 20 балів.
Мова викладання
українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра тюркології
Навчально-науковий інститут філології