Навчально-виробнича практика з відривом від виробництва

Освітня програма: Українська мова і література та західноєвропейська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Навчально-виробнича практика з відривом від виробництва
Код дисципліни
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 1 Вільно спілкуватися з професійних питань із фахівцями та нефахівцями державною та західноєвропейською (або англійською, або німецькою, або французькою, або іспанською) мовами усно й письмово, використовувати їх для організації ефективної міжкультурної комунікації. ПРН 6 Використовувати інформаційні й комунікаційні технології для вирішення складних спеціалізованих задач і проблем професійної діяльності. ПРН 7 Розуміти основні проблеми філології та підходи до їх розв’язання із застосуванням доцільних методів та інноваційних підходів. ПРН 10 Знати норми літературної мови та вміти їх застосовувати у практичній діяльності. ПРН 14 Використовувати українську та західноєвропейську мови – в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя.
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Студент повинен:успішно опанувати навчальні обов’язкові дисципліни, зокрема «Вступ до мовознавства», «Вступ до літературознавства», «Сучасна українська мова», «Історія української літератури».
Зміст навчальної дисципліни
«Навчально-виробнича практика» систематизує знання, отримані студентами у межах теоретичних курсів, а також сприяє формуванню і розвитку фахових компетентностей, навичок застосування на практиці отриманих теоретичних знань. Ця практика є першою у циклі практичної підготовки здобувачів освітньої програми «Української мови і літератури та західноєвропейська мова», й передбачає ознайомлення студентів із структурою різного типу установ та організацій у науковій, літературно-видавничій та освітній галузях; у друкованих та електронних засобах масової інформації, PR-установах; у архівах, фондах, спілках, фундаціях гуманітарного спрямування, музеях, мистецьких і культурних центрах, громадських організаціях та державних установах тощо – у гуманітарній сфері; у різних галузях господарства, де потрібні послуги зі створення, аналізу, перекладу, оцінювання текстів. Крім того, навчально-виробнича практика передбачає формування у студентів професійних умінь і навичок для ухвалення самостійних рішень виконання конкретних завдань в реальних виробничих умовах, формування потреби систематично оновлювати свої знання і навички, виконувати індивідуальні доручення чи працювати у групах, застосовувати отримані знання в практичній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
самостійна робота, консультації
Методи та критерії оцінювання
публічний захист практики
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни