Асистентська практика (без відриву від теор.навчання)

Освітня програма: Ядерна енергетика

Структурний підрозділ: Фізичний факультет

Назва дисципліни
Асистентська практика (без відриву від теор.навчання)
Код дисципліни
ВБ 2.2
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Розробляти та викладати фізичні навчальні дисципліни в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої та позашкільної освіти, застосовувати сучасні освітні технології та методики, здійснювати необхідну консультативну та методичну підтримку здобувачів освіти.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Здатність організовувати освітній процес та проводити практичні і лабораторні заняття з фізичних навчальних дисциплін в закладах вищої освіти.
Зміст навчальної дисципліни
Оволодіння студентами сучасними методами, навичками, вміннями та способами організації праці майбутньої професійної діяльності, формування у них на базі одержаних в Університеті знань професійних навичок та вмінь для прийняття самостійних рішень під час роботи в конкретних суспільно-економічних умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання і творчо їх застосовувати в практичній діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Базелюк В.Г. Методичні рекомендації до проходження виробничої (асистентської) практики. К.: НУБіП, 2020, 56 с. 2. Костолович М.І., Денисюк Н.В., Ойцюсь Л.В. Асистентська практика: навч. посіб. для здобувачів вищої освіти ступеня магістра. Рівне: Видавничий дім «Гельветика», 2018. – 172 с. 3. Дичківська І. М. Інноваційні педагогічні технології : Навч. посіб. [2-е видання, доповнене] І. М.Дичківська – К. : «Академвидав», 2012. – 352 с. 4. Андрущенко В., Губерський Л. Філософія як теорія та методологія розвитку освіти / Андрущенко В., Губерський Л. – К.: «МП Леся», 2012. – 568 с. 5. Кобаль В.І. Методика викладання у вищій школі : навчально-методичний посібник / уклад. В.І. Кобаль. – Мукачево : Вид-во МДУ, 2016. – 203 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійна робота – 90 год.
Методи та критерії оцінювання
Форма підсумкового контролю успішності проходження асистентської практики студентів фізичного факультету – диференційований залік. За результатами захисту, з урахуванням оформлення звіту та відповідей на запитання, студентові виставляється відповідна кількість балів. Оцінювання результатів практики здійснюється за 100-бальною шкалою відповідно до процедури та вимог, викладених у діючому «Положенні про асистентську практику студентів».
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни