Виробнича практика

Освітня програма: Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 26
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Р05. Вміти проводити польові та лабораторні дослідження. Р06. Визначати основні характеристики, процеси, історію і склад Землі як планетарної системи та її геосфер, у тому числі педосфери. Р08. Обґрунтовувати вибір та використовувати польові та лабораторні методи для аналізу природних та антропогенних систем і об’єктів Р10. Аналізувати склад і будову педосфери на різних просторово-часових масштабах. Р11. Впорядковувати і узагальнювати матеріали польових та лабораторних досліджень. Р13. Уміти доносити результати діяльності до професійної аудиторії та широкого загалу, робити презентації та повідомлення. Р15. Уміти обирати оптимальні методи та інструментальні засоби для проведення досліджень, збору та обробки даних.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Попередні умови та додаткові вимоги 1) успішне опанування загальногеографічних та спеціалізованих дисциплін, що передбачені у освітній програмі «Геоморфологія та природопізнавальний туризм» протягом 1-6 семестрів. 2) проходження навчальних та професійно-орієнтованих практик, що передбачені у освітній програмі «Геоморфологія та природопізнавальний туризм» протягом 1-6 семестрів.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика включає такі види діяльності, як навчальна робота та методична робота. Навчальна робота передбачає ознайомлення з плануванням та організацією наукової роботи бази практики. Методична робота спрямована на збір та опрацювання необхідних для написання кваліфікаційної роботи бакалавра вихідних матеріалів. Кожен студент отримує індивідуальні завдання, які повинен вчасно, та якісно виконати та оформити відповідно до вимог. Вибір тем для індивідуальних завдань здійснюється з урахуванням особливостей бази практики, побажань студента та рекомендацій керівника від кафедри, вони можуть коригуватися та змінюватися керівником від організації. Зміни фіксуються в індивідуальному щоденнику. Кожен студент під час проходження практики веде щоденник, у якому фіксує всі види виконаних робіт. У виробничій практиці умовно розрізняють 2 етапи: адаптаційний, який триває не більше тижня і впродовж якого практикант знайомиться зі специфікою роботи організації; виробничий (польовий), що триває до кінця перебування студента на практиці. Під час проходження практики студенти-практиканти повинні суворо дотримуватися правил охорони праці та протипожежної безпеки.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Індивідуальне навчання та співбесіда з керівником практики
Методи та критерії оцінювання
Самоконтроль, перевірка виконання завдань поставлених керівником практики від виробництва, диференційований залік
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Сергій Петрович Дорошкевич
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет