Upper Intermediate Business English in International Investment

Освітня програма: Міжнародна економіка (бакалавр)

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Upper Intermediate Business English in International Investment
Код дисципліни
ВБ 1.1.9 (МІД)
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
13
Результати навчання
1.1 Знати основні концепції, поняття та сучасні теорії інвестиційної діяльності та основ інвестиційного аналізу 1.2 Знати основні типи фінансових інструментів та їх характеристики 1.3 Знати основні типи інвесторів та їх характеристики. 2.1 Вміти застосовувати основні методи аналізу та прогнозування динаміки ринку та поведінки інвесторів 2.2 Вміти застосовувати основні методи аналізу для визначення доцільності інвестування у різні фінансові цінні папери 2.3 Вміти складати пояснювальні записки та короткі аналітичні звіти для корпоративних та приватних інвесторів (англійською мовою) 3.1 Здатність пояснювати та доносити до фахівців і клієнтів інформацію, ідеї, проблеми, рішення щодо інвестиційної діяльності (англійською мовою) 3.2 Здатність вести дискусію, аргументовано доводити до цільової аудиторії свої думки щодо реалізації інвестиційних рішень (англійською мовою)
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати: лексико-граматичні основи усної і письмової ділової англійської мови бізнесу, менеджменту, та фінансів. Володіти навичками аналітичного опрацювання інформації, обробки та візуалізації статистичних даних, роботи з діджиталізованими засобами обробки економічної інформації українською і англійською мовами.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна сприяє формуванню здатності ефективно спілкуватися на професійному та соціальному рівнях з використанням фахової термінології, включаючи усну і письмову комунікацію англійською мовою. Зокрема, дисципліна сприяє формуванню у студентів розуміння сутності міжнародної інвестиційної діяльності в умовах глобалізаційних процесів сучасності та вміння аналізувати міжнародні ринки товарів і послуг, інструменти та принципи регулювання міжнародної інвестиційної діяльності, а також практичного застосування теоретичних знань та аналітично-практичних навичок у сфері управління інвестиціями завдяки критичному аналізу основних тенденцій на ринку інвестиційної діяльності, а також здатності приймати обґрунтовані інвестиційні рішення. Дисципліна сприяє набуттю ґрунтовних знань про лексико-граматичні особливості професійно спрямованої англійської мови; особливостей професійної культури, розвиток інформаційної культури, когнітивних і дослідницьких навичок; розвиває соціокультурну компетентність і готовність до взаємодії в умовах полікультурного професійного спілкування. Дисципліна сприяє розвиткові у студентів теоретичної та методологічної базу для поглибленого самонавчання та проходження сертифікаційних програм, оскільки дисципліну розроблено на матеріалах міжнародної програми сертифікації фінансових аналітиків (CFA) «Основи інвестиційної діяльності».
Рекомендована та необхідна література
1. Bodie, Z., Kane, A., & Marcus, A. J. (2018). Investments. 11th Edition, McGraw-Hill Irwin. – 1080с. 2. Investment Foundations Program (2020-2021), https://www.cfainstitute.org/programs/investmentfoundations/Pages/index.aspx 3. UNCTAD (2020). World investment report. – Доступ до електронного ресурсу: http://unctad.org/en/PublicationsLibrary/wir2020_en.pdf
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, кейси, проблемно-орієнтоване навчання, самостійна робота, дидактичні ігри
Методи та критерії оцінювання
Підсумковий контроль здійснюється у формі письмової ктонтрольної роботи, яка оцінюється максимум у 20 балів та проводиться на одному з останніх семінарських занять з дисципліни. Підсумкова оцінка з дисципліни студенту виставляється за результатами роботи протягом семестру як сума балів, отриманих впродовж навчального семестру, включаючи бали, отримані за виконання самостійної роботи та контрольної роботи
Мова викладання
Англійська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра іноземних мов
Економічний факультет
Кафедра іноземних мов
Економічний факультет