Топографія

Освітня програма: Геоморфологія та природопізнавальний туризм

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Топографія
Код дисципліни
ОК 06
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Р01. Знати, розуміти і вміти використовувати на практиці базові поняття з теорії геоморфології, організації природопізнавального туризму, а також суміжних та світоглядних наук. Р05. Збирати, обробляти та аналізувати інформацію в області географічних наук, зокрема для вирішення завдань геоморфології, палеогеографії та природопізнавального туризму. Р06. Використовувати інформаційні технології, картографічні та геоінформаційні моделі при вивченні процесів формування і розвитку рельєфу земної поверхні, організації та функціонування галузі природопізнавального туризму. Р08. Застосовувати моделі, методи фізики, хімії, геології, екології, математики, інформаційних технологій тощо при вивченні процесів формування і розвитку рельєфу земної поверхні, окремих об’єктів і процесів географічної оболонки Р09. Аналізувати склад і будову природних і соціосфер
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Немає
Зміст навчальної дисципліни
Топографія є одним з головних методів об’єктивного пізнання та візуалізації даних для метричного і тематичного картографування. Предмет навчальної дисципліни – технічні, програмно-апаратні засоби, прийоми та методи виконання польових знімальних робіт, створення карт та планів за результатами оброблення наземних топографічних знімань.
Рекомендована та необхідна література
1. Топографія з основами геодезії: підручник / А. П. Божок, В. Д. Барановський, В.В. Білоус та ін.; за ред. А. П. Божок, А. М. Молочка. – К.: ВПЦ “Київський університет”, 2009. – 304 с. 2. Топографія з основами геодезії: Підручник / А. П. Божок, В. Д. Барановський, К. І. Дрич та ін. / За ред. А. П. Божок. – К.: Вища школа, 1995. – 275 с. 3. Бондаренко Е. Л. Топографія з основами геодезії / Е. Л. Бондаренко, В. І. Остроух, В. О. Шевченко // Методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів географічного факультету. – Вінниця : ДП “ДКФ”, 2004. – 48 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні роботи
Методи та критерії оцінювання
Письмова контрольна робота, захист практичних робіт
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Едуард Леонідович Бондаренко
Геодезії та картографії
Географічний факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Геодезії та картографії
Географічний факультет