Виробнича практика за спеціалізацією блоку дисциплін «Гідрогеологія та інженерна геологія»
Освітня програма: Геологія (1 рівень)
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"
Назва дисципліни
Виробнича практика за спеціалізацією блоку дисциплін «Гідрогеологія та інженерна геологія»
Код дисципліни
ВК 19
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
Виконувати гідрогеологічні та інженерно-геологічні робіти в польових умовах, вести польову документацію. Обробляти та систематизувати результати польових робіт, складати звітну документацію
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знання дисциплін загального геологічного циклу, дисциплін з гідрогеології та інженерної геології
Зміст навчальної дисципліни
Ознайомлення студентів з виробничими процесами геологічних підприємств, установ, організацій, з їх технічним оснащенням. Практика передбачає роботу студента на підприємстві, збір геологічної інформації для написання кваліфікаційної роботи бакалавра.
Рекомендована та необхідна література
1. Корнєєнко С.В. Методика гідрогеологічних досліджень: підручник. /[Електронний ресурс]. – Режим доступу: geol.univ@kiev.ua, 2015 – 275 с.
2. Корнєєнко С.В. Техніка безпеки під час проходження навчальноїтпрактики з гідрогеологічних та інженерно-геологічних методів досліджень. Навчальний посібник: Інтернет-ресурс Київського національного університету імені Тараса Шевченко. - geol.univ@kiev.ua. – 60 с.
3. Корнєєнко С.В., Чомко Д.Ф., Шостак А.В., Корбутяк О.М. Навчальна гідрогеологічна та інженерно-геологічна практика: Навчальний посібник - К. Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2010. - 144 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Польові та камеральні роботи на виробництві, самостійна робота студента.
Методи та критерії оцінювання
Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Підсумкове оцінювання проводиться у формі диференційованого заліку з максимальною оцінкою 40 балів, рубіжна оцінка 24 бала що в себе включає захист звітів у представлені презентації матеріалів та оцінка за польові та камеральні роботи у 60 балів. Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента, як сума (проста або зважена) балів за систематичну роботу впродовж усього періоду проходження виробничої практики і є обов'язковим
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни