Основи позитивної психології

Освітня програма: Психологія бак

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Основи позитивної психології
Код дисципліни
ДВС.3.15.04
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати науково-психологічний доробок з дисциплін Психологія особистості, Психологія розвитку, Психодіагностика. 2. Вміти працювати в групі. 3. Володіти методами первинного самоаналізу.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни – відповідно до вимог ОП та професійної діяльності психологів передати студентам необхідний обсяг знань і компетенцій в царині позитивної психології, а саме психологічні інструменти досягнення та підтримання суб’єктивного благополуччя, оптимального функціонування та процвітання людини. Дисципліна «Основи позитивної психології» належить до переліку базових дисциплін підготовки за програмою Психологія і розрахована на освоєння учасниками навчання сучасних інструментів становлення і підтримання власного суб’єктивного благополуччя. Навчання передбачає розв'язання низки завдань базової професійної підготовки фахівців з психології, формування у них компетенцій щодо творення індивідуальної традиції екологічної саморегуляції та саморозвитку, формування і реалізації продуктивних відносин з оточуючими людьми.
Рекомендована та необхідна література
Філософська психологія Георгія Челпанова. (2018) /За ред. Власової О.І. – Київ-Одеса-Гамільтон: A.G.C.&Publishing.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, самостійна робота, завдання для самостійної роботи, практичне завдання на аналіз кейсів, практичні завдання відповідно до теми занять, практичні завдання, дискусія, організована дискусія, особистісно орієнтоване викладання.
Методи та критерії оцінювання
Усна доповідь, реферат, презентація результатів, виконання завдання, усне повідомлення, презентація, усна презентація, реферат. Реферат: 10/6 балів. Практична робота з 8-ї теми: 10/6 балів. Практична робота з 13-ї теми: 10/6 балів. Практична робота підсумкова (самоаналіз): 20/12балів Підсумкове оцінювання проводиться у формі іспиту. Максимальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом, 40 балів.Мінімальний пороговий рівень екзаменаційної оцінки, за якої іспит вважається складеним, - 24 бали. Студент допускається до іспиту за умови виконання 50 % передбачених планом практичних робіт.Не допускається до іспиту, якщо під час семестру набрав менше ніж 36 балів. Шкала відповідності оцінок: Відмінно 90-100 Добре 75-89 Задовільно 60-74 Незадовільно 0-59
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Олена Іванівна Власова
Кафедра психології розвитку
Факультет психології

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра психології розвитку
Факультет психології