Виробнича практика за спеціалізацією за блоком "Геологія, пошуки та оцінка корисних копалин"

Освітня програма: Геологія (1 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Виробнича практика за спеціалізацією за блоком "Геологія, пошуки та оцінка корисних копалин"
Код дисципліни
ВК 18
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Знати:Організацію, планування виробничої сфери та техніку безпеки.Геологічну будову місце розташування регіонах досліджень. Систематизацію та обробку польових матеріалів та підготовку звітної документації Вміти: Виконувати усі види геологічних робіт у польових умовах, складати і вести польову та звітну документацію. Опрацьовувати звітну та фондову документацію яка дозволить скласти загальну частину кваліфікаційної роботи бакалавра та окремих частин її спеціального розділу
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Опанування основами структурного аналізу, знаннями загальної геології, палеонтології, вміло інтерпретувати геологічні матеріали дистанційного зондування Землі.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика за спеціалізацією, спрямована на одержання необхідного обсягу практичних знань та умінь для написання кваліфікаційної роботи бакалавра. Направлена на вирішення завдання геології, збору та обробки геологічних досліджень, спрямована на геологічну вивченість району та визначення осадової товщі гірських порід, на застосування дистанційного зондування Землі та дешифровка знімків з подальшою геологічною інтерпретацією, володіння геоінформаційними та аналітичними технологіями для більш детальної прогнозної оцінки геологічних процесів та природних явищ з подальшим моніторингом отриманих результатів. Застосовувати та приймати самостійні рішення на конкретних ділянках робіт за реальних виробничих умов шляхом виконання різноманітних обов’язків на виробництві, які властиві їх майбутній професійній і організаційно-управлінській діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Природничі проблеми національної безпеки України у викликах новітньої історії: монографія [Рудько Г.І., Стецюк В.В., Біланюк В.І., Бондаренко Е.Л., Бортник С.Ю., Гавриш Н.С., Даценко Л.М., Іванік О.М. та ін.] (за ред. Рудька Г.І., Стецюка В.В.). - Київ – Львів – Гейдельберг – Малага – Черцівці, Букрек, 2019. - 504 с. 2. Шевчук В.В., Кравченко Д.В. Методичні вказівки з навчальної практики з геологічного картування та геофізичних методів. Частина ІІ. Складання звіту про навчальну практику з геологічного картування та геофізичних методів. – http://www.geol.univ.kiev.ua/lib/Metod_Pract_2.doc.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Виробнича практика, складання звіту. ведення щоденника
Методи та критерії оцінювання
Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку: максимальна оцінка 40 балів, рубіжна оцінка 24 бала. Збір та обробка мтеріалів оцінюється у 60 балів, захист світу (презентації та сам звіт) у 40 балів. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку є обов’язковим.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни