Організація садово-паркового виробництва

Освітня програма: Ландшафтний дизайн та озеленення (бакалавр)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Організація садово-паркового виробництва
Код дисципліни
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПР4. Володіти професійними знаннями для вирішення завдань з організації та ведення садовопаркового господарства. ПР7. Володіти навичками працювати самостійно та як лідер, отримувати результат за обмеженого часу з наголосом на професійну сумлінність під час вирощування декоративних рослин у відкритому і закритому ґрунті, проектування, створення та експлуатації об’єктів садовопаркового господарства. ПР11. Координувати, інтегрувати та удосконалювати організацію виробничих процесів у садово-парковому господарстві. ПР15. Організувати результативні та безпечні умови праці.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати – основні поняття і закони загальноекономічних, технологічних та фахових дисциплін. 2. Вміти застосовувати теоретичні знання при виконанні практичних робіт, самостійно працювати з навчальною і фаховою літературою для розроблення різних видів планів виробничогосподарської діяльності. 3. Володіти елементарними навичками роботи в галузі садово-паркового господарства.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Організація садово-паркового виробництва» є обов’язковою навчальною дисципліною, яка формує у студентів професійних знань з теоретичних основ і сучасного досвіду виробництва у СПГ та набуття практичних навичок щодо управління виробничими процесами у садово-парковому господарстві й реалізації організаційноуправлінських рішень для досягнення високих результатів господарської діяльності.
Рекомендована та необхідна література
1. Сенько Є. І. Організація, планування та управління на підприємствах лісового і садовопаркового господарства : навч. посіб. / Сенько Є. І. – К. : Знання, 2012.– 487с. 2. Економіка підприємств зеленого господарства та будівництва : навч. посіб. / за ред. Т. П. Юр’євої. – Х. : ХНАМГ, 2012. – 377 с. 3. Організація виробництва: [навчальний посібник] / [Г. Є. Мазнєв, С. М. Калініченко, І. С. Щербакова, О. В. Грідін]; за ред. Г. Є. Мазнєва. – [вид. 2- ге випр. і доп.]. – Харків : Вид-во «Майдан», 2013. – 604 с. 4. Економіка і організація виробництва. Модулі 1, 2. Курс лекцій / За ред. В. І. Щелкунова. – К. : НАУ, 2006. – 96 с. 5. Зінь Е. А. Планування діяльності підприємства : підручник / Зінь Е. А., Турченюк М. О. – К. : Професіонал, 2004. – 320 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: 1. Презентація за рефератом з теми 1: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1. – 10 балів/5 балів 2. Модульна контрольна робота 1: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1 – 10 балів/5 балів 3. Звіти з практичних робіт з теми 1: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1 – 10 балів/5 балів 4. Презентація за рефератом з теми 2: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1. – 10 балів/5 балів 5. Модульна контрольна робота 2: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1 – 10 балів/5 балів 6. Звіти з практичних робіт з теми 2: РН 1.1, РН 2.1, РН 3.1 – 10 балів/5 балів. Підсумкове оцінювання: у формі іспиту
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра Біології рослин
Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”