Історія англійської мови

Освітня програма: «Зарубіжна література та англійська мова: теорія і методика навчання»

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Історія англійської мови
Код дисципліни
OK 02.02.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
ПРН 7, ПРН 17, ПРН 22. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми".
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Студент повинен успішно опанувати такі навчальні дисципліни: «Практичний курс англійської мови (1-й семестр)», «Теоретичний курс англійської мови: частина 1» та знати основні мовознавчі поняття; володіти елементарними навичками добору, аналізу та інтерпретації мовленнєвих фактів.
Зміст навчальної дисципліни
Курс передбачає всебічне вивчення особливостей усіх рівнів англійської мови на різних етапах її розвитку, демонструє процес трансформації від флективної мови до більшою мірою аналітичної. Дисципліна складається з лекцій і семінарських занять, а також передбачає самостійну роботу студентів. Тематично курс охоплює давньоанглійський, середньоанглійський та ранньоновоанглійський періоди та усі їх характерні особливості й лінгвістично значимі віхи розвитку англійської мови.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Навчальні заходи мають форму лекцій, семінарських занять та самостійної роботи, яка спрямована допомогти студентам підготуватися до семінарських занять. Методи викладання охоплюють відповіді на семінарських заняттях, дослідницькі завдання, які виконуються у процесі самостійної роботи, письмові лінгвістичні аналізи текстів різного типу та контрольної роботи, що складається з 2 завдань: теоретичного питання узагальнюючого типу з історії мови та практичного аналізу тексту.
Методи та критерії оцінювання
Відповіді на семінарах складають 20 балів максимум та 15 мінімум. Дослідницькі завдання складають 25 балів максимум та 16 мінімум. Письмові лінгвістичні аналізи текстів різного типу складають 15 балів максимум та 9 мінімум. Максимальна кількість балів за контрольну роботу – 40 балів, мінімальна – 24. Підсумкова оцінка, що формується як сума усіх балів, набраних упродовж семестру за всіма формами контролю і не передбачає додаткових заходів оцінювання, становить максимум - 100, мінімум - 60. Шкала відповідності оцінок: Зараховано / Passed 60-100, Не зараховано / Fail 0-59.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації
Навчально-науковий інститут філології