Кваліфікаційна робота магістра_4 сем.

Освітня програма: Картографія та географічні інформаційні системи

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра_4 сем.
Код дисципліни
ОК 16.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
ПР02. Застосовувати свої знання для визначення і вирішення проблемних питань і прийняття обґрунтованих рішень в науках про Землю. ПР05. Планувати і здійснювати наукові експерименти, писати наукові роботи за фахом. ПР07. Знати сучасні методи дослідження Землі та її геосфер і вміти їх застосовувати у виробничій та науково-дослідницькій діяльності. ПР12. Моделювати геосферні об’єкти і процеси, застосовуючи картографічні і математичні методи та геоінформаційні технології. ПР13. Ідентифікувати та класифікувати відомі і реєструвати нові об’єкти в складі геосфер, їхні властивості, явища та процеси, їм притаманні.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування дисциплін, що викладаються на кафедрі геодезії та картографії (рівень бакалаврів).
Зміст навчальної дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра є важливою частиною навчального процесу і самостійної дослідницької діяльності. Вона оцінюється екзаменаційною комісією за рівнем і якістю проведеного дослідження (з урахуванням відгуку наукового керівника), доповіді, відповідей на питання, вміння вести наукову дискусію під час захисту.
Рекомендована та необхідна література
1.Афанасьєв А. Основи наукових досліджень: Навч. посібник / Афанасьєв А. – Харківський національний економічний ун-т. – Х. : ХНЕУ, 2005. – 96 с. 2.Баскаков А. Я. Методология научного исследования: учеб. пособие / А. Я. Баскаков, Н. В. Туленков. – К.: МАУП, 2004. – 216 с. 3.ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис: загальні вимоги та правила складання (ГОСТ 7.1–2003, IDT). – Видання офіційне. – К.: Держспоживстандарт України, 2007. – 124 с. – (Система стандартів з інформації, бібліотечної і видавничої справи). 4.Етичний кодекс університетської спільноти [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/ethical-code/Ethical-code-of-the-university-community.pdf
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Захист кваліфікаційної роботи відбувається прилюдно на засіданні екзаменаційної комісії. Обов’язковою передумовою допуску до захисту магістерської роботи є апробація результатів дослідження та основних висновків на наукових конференціях або їх опублікування в наукових виданнях. Магістерська робота виконується на основі вивчення нормативної, методичної, спеціальної наукової літератури вітчизняного і зарубіжного видання за темою дослідження, а також звітних матеріалів підприємств, необхідних статистичних даних тощо.
Методи та критерії оцінювання
Оцінка магістерської роботи студента здійснюється Екзаменаційною комісією і являє собою диференційований показник, що ґрунтується на результатах розгляду: - власне магістерської роботи як закінченої й відповідно оформленої студентської науково-дослідницької праці; - особистісних здібностей студента, виявлених під час захисту своєї роботи. Магістерська робота оцінюється в балах. Загальна оцінка розраховується як сума балів, отриманих студентом при захисті роботи з урахуванням коефіцієнтів та за національною шкалою. При оцінці магістерської роботи Екзаменаційною комісією до уваги не може братися загальна поточна успішність студента. Підсумкова оцінка виставляється як середнє арифметичне з оцінок, виставлених Головою та членами ЕК.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни