Виробнича практика з відривом від теоретичного навчання_2 сем.

Освітня програма: Землеустрій та кадастр

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика з відривом від теоретичного навчання_2 сем.
Код дисципліни
ОК.5
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 1. Використовувати усно і письмово технічну українську мову та вміти спілкуватися іноземною мовою (англійською) у колі фахівців з геодезії та землеустрою; ПРН 2. Знати теоретичні основи геодезії, вищої та інженерної геодезії, топографічного і тематичного картографування, складання та оновлення карт, дистанційного зондування Землі та фотограмметрії, землеустрою, оцінювання нерухомості і земельного кадастру ПРН 6. Використовувати геодезичне і фотограмметричне обладнання і технології, методи математичного оброблення геодезичних і фотограмметричних вимірювань
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування дисциплін фахової підготовки; 2) володіння: – методами виконання геодезичних, землевпорядних, кадастрових робіт; – методами інженерних (геодезичних та землевпорядних) розрахунків, принципами та методами укладання кадастрових планів та індексно-кадастрових карт; – впевненими навиками використання спеціалізованого програмного забезпечення та геоінформаційних систем (ГІС); – знаннями нормативно-правової бази із забезпечення питань раціонального використання, охорони, обліку та оцінки земель на національному, регіональному, локальному і господарському рівнях, процедур державної реєстрації земельних ділянок, інших об’єктів нерухомості та обмежень у їх використанні.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика є складовою частиною загального навчального процесу i служить логічним завершенням навчального циклу першого року навчання. Змістовною частиною виробничої практики є засвоєння всього процесу підготовки, випуску, погодження та затвердження проектно-вишукувальної, землевпорядної, оціночної, технічної та іншої документації, знайомство з структурою організації, яка прийняла студента на практику. На цьому етапі студенти повинні навчитися аналізувати й узагальнювати здобуті дані, розвивати навички самостійного розв'язання комплексу технічних, проектних i економічних питань. Під час проходження практики студенти-практиканти повинні суворо дотримуватися правил охорони праці та протипожежної безпеки. Кожен студент отримує індивідуальні завдання, які повинні вчасно, та якісно виконати і оформити відповідно до висунутих вимог.
Рекомендована та необхідна література
методичні вказівки щодо проходження практики
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Самостійне навчання та співбесіда з викладачем та керівником практики Індивідуальне навчання та співбесіда з викладачем Практична робота та контроль керівника практики Усне опитування, самоконтроль Дифирінціальний залік
Методи та критерії оцінювання
Після закінчення терміну практики студенти звітують про виконання програми та індивідуального завдання. Форма звітності студента про проходження практики – письмовий звіт. Письмовий звіт подається на рецензування науковому керівникові практики від кафедри. У звіті мають бути відомості про виконання студентом усіх розділів програми практики та індивідуального завдання, розділи з охорони праці та техніки безпеки, висновки та пропозиції до покращення змісту практики, список використаної літератури тощо. Оформлюється звіт за вимогами, встановленими програмою практики.
Мова викладання
Українська