Курсова робота за дисципліною "Дистанційне зондування Землі"

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Курсова робота за дисципліною "Дистанційне зондування Землі"
Код дисципліни
ВБ 07
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Використовувати картографічні моделі природних ресурсів в галузі наук про Землю. Використовувати топографо-геодезичне і фотограмметричне обладнання і технології, методи математичного оброблення топографо-геодезичних і фотограмметричних вимірювань. Використовувати методи математичного оброблення в геологічних, гідрогеологічних та геодезичних досліджень, а також методи і технології землевпорядного проектування, територіального та господарського землеустрою, планування використання та охорони земель, кадастрових знімань та ведення державного земельного кадастру. Застосовувати моделі, методи і дані фізики, хімії, екології, математики, геології, гідрогеології тощо при вивченні природних процесів формування і розвитку Землі.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне завершення курсу «Дистанційне зондування Землі»
Зміст навчальної дисципліни
Мета курсової роботи є закріплення теоретичних знань з курсу «Дистанційне зондування Землі» а також поглиблення практичних навичок отримання та попередньої обробки даних для використання у геоінформаційних системах з метою одержання інформації, котра необхідна для прийняття рішень та забезпечення моніторингу територій та небезпечних геологічних процесів, що на них відбуваються. Дисципліна містить задачі навчального, аналітично-розрахункового та науково-дослідницького характеру з використанням даних дистанційного зондування Землі.
Рекомендована та необхідна література
1. Зацерковний В.І. (2018). Дистанційне зондування Землі. Фізичні основи: навч. посіб.: Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 380 с. 2. Білоус В.В., Бондар С.П., Курач Т.М., Молочко А.М., Патиченко Г.О., Підлісецька І.О. (2011). Дистанційне зондування з основами фотограмметрії: навчальний посібник. – Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 367 с. 3. Байрак Г.Р., Муха Б.П. (2010). Дистанційні дослідження Землі. Навчальний посібник. – Львів, Видавн. центр ЛНУ ім. І.Франка, 712 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання курсової роботи: 1) Курсова робота – 80 балів (рубіжна оцінка 48 балів) 2) Захист курсової роботи – 20 балів (рубіжна оцінка 12 балів) Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку є обов’язковим, при відмові від участі у даній формі оцінювання студент не отримає відповідні бали до підсумкової оцінки. Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Диференційований залік (захист роботи) виставляється за результатами написання курсового проєкту, як сума (проста або зважена) балів за опрацювання літератури, висвітлення фізичних основ для розв’язання досліджуваної теми, алгоритмів тематичної обробки, проведення розрахунків та аналізу результатів, висновки та оформлення роботи згідно вимог.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни