Українська та зарубіжна культура

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Українська та зарубіжна культура
Код дисципліни
ОК 3
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
РН1. Вiльно спiлкуватися в уснiй та письмовiй формах державною та iноземною мовами з питань професiйної дiяльностi. РН2. Організовувати і керувати професійним розвитком осіб і груп. РН3. Доносити до фахiвцiв i нефахiвцiв iнформацiю, iдеї, проблеми, рiшення, власний досвід, та аргументацiю. РН5. Застосовувати концептуальні знання природничих і соціальноекономічних наук при виконанні завдань геодезії та землеустрою.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
До початку вивчення цього курсу студенти мають знати основні етапи розвитку державності України, ключові події світової історії та історії України.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Українська та зарубіжна культура» передбачає ознайомлення студентів з теоретико-методологічними основами дослідження культури, основними етапами розвитку культур світу, типами культури та специфікою регіональних форм. Під час вивчення курсу акцент робиться на аналізі культурних явищ та процесів, що відбувалися в різні історичні періоди, простежуються їх взаємозв’язки та взаємовпливи, а також на виявленні культурних особливостей, що формувалися. Особлива увага приділяється європейському регіону, в межах якого розглядається і розвиток культури на території України. Дисципліна передбачає аналіз характерних рис головних здобутків світового мистецтва, зокрема архітектури, різних історичних етапів, ознайомлення з основними теоретичними працями, діяльністю культурних інституцій.
Рекомендована та необхідна література
1. Безвершук Ж.О. Історія культури в термінах і назвах: словник-довідник. – К.: Вища школа, 2003. – 399 с. 2. Історія світової культури: навч. посіб. / керівник авт. колективу Л. Т. Левчук. – 3-тє вид., перероб. і доп. – К.: Центр учбової літератури, 2010. – 400 с. 5. Історія української архітектури / за ред. В. І. Тимофієнка. – К.: Техніка, 2003. – 472 с. 5. Історія української культури / за загал. ред. І. Крип’якевича. – 4-те вид., стереотип. – К.: Либідь, 2002. – 656 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, семінарські заняття
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки – результати навчання (знання 1.1 – 1.7), що складає 40% від загальної оцінки та оцінювання практичної підготовки – результати навчання (вміння 2.1-2.4); (комунікація 3.1-3.3); (автономність та відповідальність 4.1-4.2), що складає 60% загальної оцінки.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни