Педагогіка та психологія вищої школи

Освітня програма: Оцінка землі та нерухомого майна (2 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Педагогіка та психологія вищої школи
Код дисципліни
ОК 9
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
1. Використовувати усно і письмово технічну українську мову та вміти спілкуватися іноземною мовою (англійською) у колі фахівців з геодезії та землеустрою. 2. Знати теоретичні основи геодезії, вищої та інженерної геодезії, топографічного і тематичного картографування, складання та оновлення карт, дистанційного зондування Землі та фотограмметрії, землеустрою, оцінювання нерухомості і земельного кадастру.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знання теоретичних основ структури психіки, факторів і основних механізмів формування особистості. 2. Володіння елементарними навичками формування основних регуляторів діяльності і поведінки в групі.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна є основою для виходу на рівень узагальнення і трансформації знань з предметів професійного спрямування. Вивчення педагогіки та психології вищої школи пов’язане із розумінням психолого-педагогічних особливостей навчальної діяльності студентів у вищій школі, виконує функцію методологічної основи для виходу на більш високий рівень узагальнення, розвитку професійної рефлексії при відборі, структуруванні і методичному осмисленні змісту навчання і навчальної діяльності з предметів спеціальності і спеціалізації.
Рекомендована та необхідна література
1.Закон України «Про вищу освіту» / У кн. «Педагогіка вищої школи: хрестоматія» /В. А. Бугров,А. А. Марушкевич, Є. С. Спіцин – К. : ВПЦ «Київський університет»,2016. 2. Концепція національного виховання студентської молоді / У кн. «Педагогіка вищої школи: хрестоматія» / В. А. Бугров, А. А. Марушкевич, Є. С. Спіцин – К. : ВПЦ «Київський університет», 2016. 3. Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року / Схвалено Указом Президента України №344/2013, 25.06.2013. [У кн. «Педагогіка вищої школи: хрестоматія» / В. А. Бугров, А. А. Марушкевич, Є. С. Спіцин – К. : ВПЦ «Київський університет», 2016. – С.231-232 4. Алексюк А.М. Педагогіка вищої освіти України: Історія. Теорія: Підручник для студ., асп. та мол. викл. вузів / А.М. Алексюк. – К.: Либідь, 1998. 5. Вітвицька С.С. Основи педагогіки вищої школи: Методичний посібник для студентів магістратури. – К.: Центр навчальної літератури, 2003.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, семінарські заняття, тест-опитування, презентація дискурс
Методи та критерії оцінювання
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни