ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА
Освітня програма: Захист інформаціїї в телекомунікаціях
Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
Назва дисципліни
ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА
Код дисципліни
ОК 11
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
Студент повинен знати: чучасний стан галузі за напрямком діяльності бази практики; фахові відомості за напрямком роботи бази практики. Студент повинен вміти: виконувати фахову інженерну роботу, робити висновки за результатами роботи.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Науково-виробнича практика є частиною обов’язкового блоку освітніх компонентів. Вона є фінальною частиною навчання студента, проводиться перед підсумковою
атестацією і передбачає попереднє опанування студентом повного обсягу обов'язкових навчальних дисциплін освітньої програми та одного з блоків вибіркових освітніх компонентів.
Зміст навчальної дисципліни
Науково-виробнича практика передбачає ознайомлення зі станом організації роботи підприємства - бази практики, надання студентам можливості детально вивчити умови та технологію виробництва радіотехнічної апаратури на сучасному радіозаводі (підприємстві, організації і т.д.) або умови експлуатації та використання сучасної апаратури радіозв’язку, засобів телекомунікації, систем та засобів інформаційної безпеки та захисту інформації в телекомунікаційних системах у різних галузях народного господарства.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Доповідь за матеріалами практики, додаткові питання після доповіді, відгук керівника від бази практики.
Методичне керування практикою покладається на випускову кафедру радіотехніки та радіоелектронних систем. Базами практики можуть бути підприємства та організації різних форм власності, видів господарської діяльності, організаційно-правового статусу, які є юридичними особами і функціонують на ринку не менше одного року та здійснюють виробничу, виробничо-торговельну, посередницьку та інші види діяльності.
Методи та критерії оцінювання
У звіті з науково-виробничої практики повинні бути висвітлені питання, які були вивчені за період проходження практики. Звіт з практики повинен мати чітку побудову, логічну послідовність, переконливу аргументацію, доказовість висновків і обґрунтованість рекомендацій. Звіт складається державною мовою. Винятком становлять звіти студентів-іноземців. Підсумки науково-виробничої практики підводяться під час складання студентом диференційованого заліку.
Для оцінювання проходження науково-виробничої практики використовується бально-рейтингова система оцінювання знань студентів за 100-баловою національною шкалою.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни