Комп’ютерне проектування та конструювання радіоелектронних засобів

Освітня програма: Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
Комп’ютерне проектування та конструювання радіоелектронних засобів
Код дисципліни
ВБ 1.11
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Результатом навчання з дисципліни “Комп’ютерне проектування та конструювання радіоелектронних засобів” є формування у студентів системи знань та умінь самостійно вирішувати інженерні задачі проектування конструкторських та радіотехнічних виробів за допомогою сучасних програмних засобів.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
«Комп’ютерне проектування та конструювання радіоелектронних засобів» вивчається на основі знань, опанованих студентами при вивченні дисциплін: «Програмування» та «Комп’ютерні технології».
Зміст навчальної дисципліни
Структура і способи виконання САПР. Способи представлення графічної інформації в ЕОМ. Підходи і методи проектування. Програмне і лінгвістичне забезпечення САПР. Режими роботи обчислювальних систем. Спеціальне програмне забезпечення. Мови програмування і проектування у САПР. Інформаційне забезпечення САПР. Технічне і організаційно-методичне забезпечення.
Рекомендована та необхідна література
1) Кононов М.В. Комп'ютерні технології. - К.: Київський університет, 2019. - 281 с. (http://rex.knu.ua/wp/wp-content/uploads/2019/11/Kononov_Computer_techologies.pdf) 2) Ольшевський С.В. Конструювання радіоелектронних засобів. Конспект лекцій. – К.: КНУТШ, 2014. – 200 с. 3) Дорошенко М.М. Сучасні інструментальні засоби САПР. конспект лекцій для студ. спец. "Інформаційні технології проектування" / М. М. Дорошенко; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. - К. : КНУБА, 2005. - 64 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції – 30 год, консультації - 1год, самостійна робота - 59 год, всього – 90 год.
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання здійснюється шляхом написання двох модульних контрольних робіт (до 30 балів кожна), загалом - до 60 балів. Підсумкове оцінювання у формі заліку - до 40 балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни