Курсова робота з психології
Освітня програма: Психологія сім’ї з основами психотерапії
Структурний підрозділ: Інститут післядипломної освіти
Назва дисципліни
Курсова робота з психології
Код дисципліни
ОК.15
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Виконуючи курсову роботу магістра, здобувач комплексно використовує знання, отримані в процесі навчання зі всіх дисциплін навчального плану напряму підготовки та спеціальності, опановує навички самостійного вирішення поставленого завдання, відображає вміння стисло й аргументовано викладати результати своєї роботи. Курсова робота магістра є поглибленою розробкою частини теми дипломної роботи випускника (здобувача вищої освіти). Нею передбачено систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань зі спеціальності та застосування їх при вирішенні конкретних наукових, практичних та інших завдань.
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Курсова робота магістра, як самостійне навчально-наукове дослідження, має виявити рівень загальнонаукової та спеціальної підготовки здобувача вищої освіти з актуальних питань психології, його здатність застосовувати одержані знання під час вирішення конкретних проблем, його схильність до аналізу психічних явищ і процесів та самостійного узагальнення даних за темою дослідження.
Зміст навчальної дисципліни
Під час написання курсової роботи магістра здобувач вищої освіти повинен показати: знання досліджуваної предметної галузі; навички володіння сучасними прийомами і методами психологічного дослідження; ступінь вирішення поставлених завдань; вміння стисло й аргументовано викладати результати дослідження, робити висновки, відповідати на поставленні питання та обґрунтовувати пропозиції щодо вирішення досліджуваних питань. Курсову роботу магістра доцільно виконувати в такій послідовності: вибір теми – з'ясування об'єкта і предмета дослідження – визначення мети і завдань дослідження – виявлення і відбір літератури з теми, її вивчення – складання попереднього плану – написання вступу – виклад теорії і методик – практична апробація та аналіз її результатів – формулювання висновків і рекомендацій – оформлення переліку посилань та додатків. Потім здійснюється літературне й технічне оформлення роботи, її рецензування, підготовка до захисту і захист курсової роботи. Курсова робота магістра має чітко визначену структуру. Структура курсової роботи повинна відбивати логічну послідовність викладу матеріалу і відповідати завданню.
Рекомендована та необхідна література
Національний стандарт України ДСТУ 8302:2015
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Курсову роботу магістра доцільно виконувати в такій послідовності: вибір теми – з'ясування об'єкта і предмета дослідження – визначення мети і завдань дослідження – виявлення і відбір літератури з теми, її вивчення – складання попереднього плану – написання вступу – виклад теорії і методик – практична апробація та аналіз її результатів – формулювання висновків і рекомендацій – оформлення переліку посилань та додатків. Потім здійснюється літературне й технічне оформлення роботи, її рецензування, підготовка до захисту і захист курсової роботи.
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання якості виконання здобувачем курсової роботи відбувається за наступними 6 критеріями: 1. Актуальність теми роботи; 2.Визначення мети, завдань, предмету, об’єкту курсової роботи; 3.Рівень викладу основного матеріалу; 4.Використання математичних і статистичних методів та інформаційних технологій; 5.Рівень обґрунтованості та реальності пропозицій; 6.Оформлення курсової роботи. Відмінно (90-100 балів). Добре (75-89 балів). Задовільно (60-74 бали). Незадовільно (0-59 балів).
Мова викладання
українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Катерина
Леонідівна
Мілютіна
ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти
Інститут післядипломної освіти
Олена
Іванівна
Власова
ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти
Інститут післядипломної освіти
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти
ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти