Іноземна мова. Практичний курс (3 семестр)

Освітня програма: Етнокультурологія з поглибленим вивченням іноземної мови

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Іноземна мова. Практичний курс (3 семестр)
Код дисципліни
ННД.41
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН 3. Створювати логічно і структурно організовані тексти з питань етнокультурології, відповідно до спеціалізації. ПРН 14. Вести публічну дискусію та підтримувати діалог з питань української культури з фахівцями та нефахівцями. ПРН 15. Вільно спілкуватися з професійних питань усно та письмово державною та іноземними мовами з урахуванням мети спілкування та соціокультурних особливостей його контексту.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
До початку вивчення цієї дисципліни студенти повинні знати історичний розвиток науки про етнофольклористику, основні школи, напрямки та підходи, становлення та розвиток етнокультурології як міждисциплінарної галузі знань. Уміти працювати з різними джерелами навчальної та наукової інформації, опрацьовувати її, робити узагальнення та висновки. Володіти елементарними навичками науковогодослідження; пошуку та обробкиінформаціїнавчального та науковогоспрямування.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни– сформувати у студента цілісне розуміння сучасного наукового дискурсу щодо проблем сучасної фольклористики. Анотація. Багатосеместрова дисципліна «Іноземна мова (англійська)» зорієнтована на формування іншомовної комунікативної компетентності на рівні B2 – В2+ згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (2003) для забезпечення ефективного спілкування майбутніх фахівців в різноманітних ситуаціях соціального, навчально-академічного та професійного спілкування. Цей курс є складовою (обов’язковий компонент) освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», галузі знань 03 «Гуманітарні науки», спеціальність 035. Філологія (ОП «Етнокультурологія з поглибленим вивченням іноземної мови»).
Рекомендована та необхідна література
1. Савенко Т. В. Практична граматика англійської мови: навчальний посібник. Кіровоград : РВЦ КДПУ ім. В.Винниченка, 2016. 180 с. 2. Тучина Н. В. A Way to Success: English Grammar for University Students. Year 1 (Student’s Book). Харків: Фоліо, 2019. 208 с. 3. Clandfield, L., Crystal, D. Global. Upper-intermediate. Student’s Book. London: Macmillan Education, 2016. 4. Clandfield, L., Crystal, D. Global. Upper-intermediate. Workbook. London: Macmillan Education, 2016. 5. Clandfield, L., Jeffries, A. Global. Advanced. Student’s Book. London: Macmillan Education, 2016.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Упродовж 3 та 4 семестрір із відповідних тем проводяться практичні заняття, на яких здійснюється оцінювання відповідно до видів робіт та форм контролю, описаних у робочій програмі. Використовується комунікативна методика навчання.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, оцінювання теоретичної підготовки – результати навчання (знання) - 40% від загальної оцінки, та оцінювання практичної підготовки – результати навчання (вміння,комунікація, автономність та відповідальність – 60% загальної оцінки. Загальна оцінка за семестр складається із балів, отриманих за аудиторну роботу (яка синтезує і самостійну роботу з опрацювання теоретичного матеріалу для підготовки до аудиторної: усні відповіді, модульні контрольні роботи, ) та за самостійну роботу (підготовка до пар).
Мова викладання
Англійська мова