Економічна безпека підприємництва

Економічний факультет

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Економічна безпека підприємництва
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
Магістр підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за освітньою програмою «Економічна безпека підприємництва»
Тривалість освітньої програми
1,5 роки
Кількість кредитів
90
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
8
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Управління та адміністрування
Спеціальність
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Особливі умови прийому
Документ першого освітнього рівня
Механізми визначення попереднього навчання
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
Атестація випускників освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється у формі публічного захисту випускної роботи.
Профіль програми
Програмні результати навчання
ПРН 1. Вміти адаптуватися та проявляти ініціативу і самостійність в ситуаціях, які виникають в професійній діяльності. ПРН 2. Визначати, аналізувати проблеми підприємництва, торгівлі і біржової діяльності та розробляти заходи щодо їх вирішення. ПРН 3. Вміти розробляти заходи матеріального і морального заохочення та застосовувати інші інструменти мотивування персоналу й партнерів для досягнення поставленої мети. ПРН 4. Застосовувати бізнес-комунікації для підтримки взаємодії з представниками різних професійних груп. ПРН 5. Вміти професійно, в повному обсязі й з творчою самореалізацією виконувати поставлені завдання у сфері підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності. ПРН 6. Вміти розробляти та впроваджувати заходи для забезпечення якості виконуваних робіт і визначати їх ефективність. ПРН 7. Визначати та впроваджувати стратегічні плани розвитку суб’єктів господарювання у сфері підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності. ПРН 8. Оцінювати продукцію, товари, послуги, а також процеси, що відбуваються в підприємницьких, торговельних та/або біржових структурах, і робити відповідні висновки для прийняття управлінських рішень. ПРН 9. Розробляти і приймати рішення, спрямовані на забезпечення ефективності діяльності суб’єктів господарювання у сфері підприємницької, торговельної та/або біржової діяльності. ПРН 10. Вміти вирішувати проблемні питання, що виникають в діяльності підприємницьких, торговельних та/або біржових структур за умов невизначеності та ризиків. ПРН 11. Впроваджувати інноваційні проекти з метою створення умов для ефективного функціонування та розвитку підприємницьких, торговельних та/або біржових структур. ПРН 12. Планувати і виконувати наукові дослідження, презентувати й обговорювати їх результати державною та іноземною мовами. ПРН 13. Застосовувати сучасні дослідницькі технології та методи досліджень у сфері підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності. ПРН 14. Моделювати і прогнозувати процеси розвитку підприємницьких, торговельних та/або біржових структур з використанням економіко-математичного інструментарію та інформаційних технологій.
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Заочна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Письмові та усні іспити, диференційовані заліки, захист індивідуальних робіт, презентації, поточний контроль, звіт з практики, захист магістерської роботи.
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
Практика та стажування
Проходження науково-дослідної практики.
Навчання на робочому місці
Гарант освітньої програми
Вікторія Леонідівна Гура
Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва
Економічний факультет
Професійні профілі випускників
Робочі місця в компаніях різних видів управління та адміністрування; економічної та освітньої діяльності.
Доступ до подальшого навчання
Має можливість продовжувати навчання в аспірантурі для здобуття наукового ступеня «доктор філософії».

Дисципліни

У рамках освітньої програми студенти вивчають наведені дисципліни