ОПП Прикладна філософія 2018

Філософський факультет

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
ОПП Прикладна філософія 2018
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
магістр філософії
Тривалість освітньої програми
1,5 роки
Кількість кредитів
90
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Гуманітарні науки
Спеціальність
Філософія
Особливі умови прийому
Наявність освітнього ступеня бакалавра
Механізми визначення попереднього навчання
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
Окремим рішенням екзаменаційної комісії, на підставі професійного оволодіння компетентностями, передбаченими спеціальними блоками дисциплін даного плану (мінімально необхідні критерії: рівень опанування дисциплін блоку спеціалізації з оцінками не менш як 80 балів, оцінка за виробничу практику за спеціалізацією не менш як 80 балів, а також захист кваліфікаційної роботи з оцінкою не нижче 80 балів) може бути присвоєна професійна кваліфікація «експерт з соціально-культурних питань».
Профіль програми
Програмні результати навчання
1.Знати актуальні проблеми міждисциплінарної сфери філософії., залучати і використовувати у філософському дискурсі знання, ідеї, способи мислення з інших наукових і культурних царин. 2.Володіти фаховим словником і засобами виразу думки. 3.Пропонувати інноваційні розв’язання задач, прагнути самостійності міркувань та умовиводів. 4.Використовувати методологію та пізнавальні засоби, що властиві обраній філософській спеціальності. 5.Розуміти зв’язки філософської спеціальності не лише з іншими напрямами філософського дискурсу, а й з різними інтелектуальними й гуманітарними практиками. 6. Розробляти актуальні способи популяризації досягнень сучасної науки на основі знання її основних стратегій і проблем. 7.Здійснювати інтелектуальний пошук, вирішувати як типові, так і нестандартні задачі. 8.Застосовувати для вирішення інноваційних задач ефективні стратегії та засоби. 9.Проектувати і впроваджувати соціально-гуманітарні проекти. 10.Писати тексти аналітичного та публіцистичного характеру. 11. Приймати самостійні фахові рішення й нести відповідальність за них. 12. Розробляти моделі існуючих соціально-культурних практик, прогнозувати відповідні тенденції та наслідки їх розвитку. 13.Проектувати і аналітично обґрунтовувати цілі та напрямки діяльності, здійснювати її моніторинг. 14.Розробляти сценарії вирішення практичних соціально-гуманітарних задач з використанням базових знань і методик. 15. Виявляти в аналізованих масивах текстів слабкі місця, логічну чи смислову уразливість аргументації.
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Очна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Екзаменування відбувається відповідно до робочої програми з навчальної дисципліни, а також за результатом публічного захисту дипломної роботи. Шкала оцінювання: 100-90 "відмінно", 89-75 "добре", 74-60 "задовільно".
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
Практика та стажування
Обов'язкова виробнича практика (6 кредитів).
Навчання на робочому місці
Гарант освітньої програми
Леонід Васильович Губерський
Кафедра філософії гуманітарних наук
Філософський факультет
Професійні профілі випускників
Професіонали в галузі філософії, історії та політології; професіонали в галузі інформації та інформаційного аналізу; керівники підрозділів у сфері освіти та виробничого навчання; вищі посадові особи громадських і самоврядних організацій; вищі посадові особи академій наук і громадських організацій в соціально-культурній сфері; менеджери (управителі) у соціальній сфері.
Доступ до подальшого навчання
Продовження навчання на третьому (докторському) освітньо-науковому рівні вищої освіти, підвищення професійної кваліфікації та здобуття післядипломної освіти.