Інтелектуальна власність. Магістр. Денна.

Навчально-науковий інститут права

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Інтелектуальна власність. Магістр. Денна.
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
Юрист; молодший науковий співробітник
Тривалість освітньої програми
2 роки
Кількість кредитів
120
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Право
Спеціальність
Право
Особливі умови прийому
За результатами Єдиного фахового вступного випробування.
Механізми визначення попереднього навчання
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти зі спеціальностей 081 "Право" та 293 "Міжнародне право".
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
За умови обрання одного із вибіркових блоків дисциплін, складання всіх форм контролю, захисту практики та кваліфікаційної роботи, проходження підсумкової атестації з оцінкою не нижче «65», окремим рішенням екзаменаційної комісії може бути присвоєно професійну кваліфікацію юрист; складання всіх форм контролю з оцінкою не нижче «65» балів, захисту науково-дослідницької практики та кваліфікаційної роботи з оцінкою не нижче «75» балів – професійну кваліфікацію молодший науковий співробітник.
Профіль програми
Програмні результати навчання
ПРН1. Оцінювати природу та характер суспільних процесів і явищ, і виявляти розуміння меж та механізмів їх правового регулювання. ПРН2. Співвідносити сучасну систему цивілізаційних цінностей з правовими цінностями, принципами та професійними етичними стандартами. ПРН3. Проводити збір, інтегрований аналіз та узагальнення матеріалів з різних джерел, включаючи наукову та професійну літературу, бази даних, цифрові, статистичні, тестові та інші, та перевіряти їх на достовірність, використовуючи сучасні методи дослідження. ПРН4. Здійснювати презентацію свого дослідження з правової теми, застосовуючи першоджерела та прийоми правової інтерпретації складних комплексних проблем, що постають з цього дослідження, аргументувати висновки. ПРН5. Вільно спілкуватися правничою іноземною мовою (однією з офіційних мов Ради Європи) усно і письмово. ПРН6. Обґрунтовано формулювати свою правову позицію, вміти опонувати, оцінювати докази та наводити переконливі аргументи. ПРН7. Дискутувати зі складних правових проблем, пропонувати і обґрунтовувати варіанти їх розв’язання. ПРН8. Оцінювати достовірність інформації та надійність джерел, ефективно опрацьовувати та використовувати інформацію для проведення наукових досліджень та практичної діяльності. ПРН9. Генерувати нові ідеї та використовувати сучасні технології у наданні правничих послуг. ПРН10. Аналізувати взаємодію міжнародного права та міжнародно-правових систем з правовою системою України на основі усвідомлення основних сучасних правових доктрин, цінностей та принципів функціонування права. ПРН11. Використовувати передові знання і методики у процесі правотворення та правозастосування інститутів публічного та приватного права і кримінальної юстиції. ПРН12. Проводити порівняльно-правовий аналіз окремих інститутів права різних правових систем, враховуючи взаємозв’язок правової системи України з правовими системами Ради Європи та Європейського Союзу. ПРН13. Аналізувати та оцінювати практику застосування окремих правових інститутів. ПРН14. Обґрунтовувати правову позицію на різних стадіях правозастосування. ПРН15. Мати практичні навички розв’язання проблем, пов’язаних з реалізацією процесуальних функцій суб’єктів правозастосування. ПРН16. Брати продуктивну участь у розробці проектів нормативно-правових актів, обґрунтовувати суспільну обумовленість їх прийняття, прогнозувати результати їх впливу на відповідні суспільні відносини. ПРН17. Інтегрувати необхідні знання та розв’язувати складні задачі правозастосування у різних сферах професійної діяльності. ПРН18. Визначати актуальну практичну чи наукову проблему, планувати і виконувати дослідження на її вирішення, обирати релевантні методологію та джерела. ПРН19. Брати продуктивну участь у виконанні теоретичних та прикладних досліджень у галузі права. ПРН20. Розробляти і викладати спеціальні дисципліни у закладах освіти, застосовувати сучасні освітні технології та методики.
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Очна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Екзаменування здійснюється відповідно до змісту робочої програми навчальної дисципліни. Шкала оцінювання: "відмінно" – 90-100; "добре" – 75-89; "задовільно" – 60-74; "незадовільно" – 0-59.
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
Даний компонент є доступним для студентів у процесі навчання за умови оформлення угоди між Університетом та студентом, а також узгодження паралельного навчання у декількох закладах вищої освіти з подальшим перезарахуванням результатів навчання.
Практика та стажування
Обов’язковими є науково-дослідницька практика в Навчально-науковому інституті права та практика в органах державної влади та місцевого самоврядування; в органах прокуратури; в судових органах; на підприємствах, в установах та організаціях відповідно до обраної теми кваліфікаційної роботи.
Навчання на робочому місці
На загальних умовах.
Гарант освітньої програми
Анатолій Олександрович Кодинець
Кафедра інтелектуальної власності та інформаційного права
Навчально-науковий інститут права
Професійні профілі випускників
Робочі місця в підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та організаційного підпорядкування, органах державної влади, місцевого самоврядування, адвокатських бюро, адвокатських об’єднаннях, нотаріальних конторах, поліції, органах прокуратури, суду.
Доступ до подальшого навчання
Можливе продовження навчання за освітньо-науковим ступенем Доктор філософії для виконання відповідної освітньо-наукової програми, підготовки та публічного захисту дисертації у спеціалізованій вченій раді.

Дисципліни

У рамках освітньої програми студенти вивчають наведені дисципліни

ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНА АНГЛІЙСЬКА МОВА
Кваліфікація: , 2021/2022
Захист від недобросовісної конкуренції
Кваліфікація: ВБ.1.3., 2021/2022
Авторське право і суміжні права
Кваліфікація: ОК.03., 2021/2022
Правове регулювання електронної комерції
Кваліфікація: ВБ.1.3., 2021/2022
Актуальні проблеми адміністративного та інформаційного права
Кваліфікація: ОК.06., 2021/2022
Захист персональних даних
Кваліфікація: ВБ.1.2., 2021/2022
Набуття прав інтелектуальної власності
Кваліфікація: ОК.05., 2021/2022
Право промислової власності
Кваліфікація: ОК.02., 2021/2022
Актуальні проблеми цивільного права та розпорядження майновими правами інтелектуальної власності
Кваліфікація: , 2021/2022
Право інтелектуальної власності Європейського Союзу
Кваліфікація: ВБ.1.4., 2021/2022
Розпорядження майновими правами інтелектуальної власності
Кваліфікація: ДВВ.05., 2021/2022
Міжнародне право та міжнародно-правова охорона інтелектуальної власності
Кваліфікація: ОК.07., 2021/2022
Договори в ІТ-індустрії
Кваліфікація: ВБ.1.1., 2021/2022
Захист прав в ІТ-індустрії
Кваліфікація: ВБ.1.8., 2021/2022
Вступ до інтелектуальної власності
Кваліфікація: ОК.13., 2021/2022
Актуальні проблеми конституційного права та національна система правової охорони ІВ
Кваліфікація: ОК.11., 2021/2022
Актуальні проблеми процесуального права. Захист прав інтелектуальної власності
Кваліфікація: ОК.16., 2021/2022
Захист прав інтелектуальної власності
Кваліфікація: ДВС.07., 2021/2022